ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

1. Мета проведення незалежної оцінки: визначення експертної грошової оцінки земельної  ділянки з метою її продажу.

2. Дані про земельну ділянку:

• 0,0963 га – Київська область, Фастівський район, Гатненська територіальна громада, село Гатне, вулиця Київська, 138/1
  • цільове призначення земельної ділянки – 03.07. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 3222481601:01:011:0129.

3. Умови конкурсу:

3.1 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті. На конверті слід зазначити “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності” із зазначенням об’єкта та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

3.2 Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

• заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1, за посиланням: https://gatne-rada.gov.ua/);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • копія сертифіката інженера-землевпорядника;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

5. Строк подання конкурсної документації: 17.04.2024 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області, вулиця Київська, 138, село Гатне, Фастівський район, Київська область, 08160, тел. (044) 251-05-11.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності відбудеться  22.04.2024 року о 11.00 год. Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області, вулиця Київська, 138, село Гатне, Фастівський район, Київська область, 08160, тел. (044) 251-05-11, (096) 855-17-78.

вул. Київська,138, с. Гатне, Фастівський р-н, Київська обл., 08160
Телефон/факс